Haberler

Vatanın İnci Toprağı Korumamız Altında

blank

Antalya Clips Vatanın İnci Toprağı Korumamız Altında

Örtülü tarımda kullanılan teçhizat ve araç gereçlerde kalite oldukça önemlidir. Kullanılan  malzemelerde seranın naylonunun kışın atmaması gerekmektedir. Bunun için  sloganımızı belirlediğimiz ‘ Antalya Clips Vatanın İnci Toprağı Korumamız Altında ‘ Yaklaşımı müşterilerimize çok şey kazandırmıştır. Yenilikçi  sera klipsi ürün anlayışımız ile her zaman en iyisini sunmaktan gurur duyduk.

Üretmiş olduğumuz Plastik Sera klipsi değerlerimizi Vatan toprağında İnci gibi mahsüllerin her mevsim üretilebilmesi için çalışıyoruz.

Sera Klipsi ürünlerimizi değerli kılan en büyük özellik ise tasarım ve kimya mühendisliğinin tek bir bünyede yani Antalya Clips markasında vücut bulmasıdır.

Antalya Clips | Vatan Toprağından Dünyanın Diğer İnci Topraklarına

Ufkumuzu diktiğimiz Plastik Sera klipsi ürünlerimizin dünya pazarlarına odaklanması Ana Vatanından dünyanın ihtiyaç duyulan tüm inci topraklarında yine Antalya Clips markası ile ihraç edilmesi, koruduğumuz her toprağın yine Antalya Clips garantisinde olduğu anlamındadır.

Kaliteli topraklara yine kaliteli Plastik sera klipsi ürünleri yakışır. Ürünlerimiz tüm kırılmazlık testlerine tabi tutulmuştur. Soğuk hava – 10 dereceden + 47 dereceye kadar ürünlerimiz de açma, kırılma veya gevşeme görülmemiştir.

Segmanlı yeni nesil sera klipsi ürünlerimiz  kurulan modern seralarda aranılan ilaçlar arasında yerini almıştır. İlaç gibi etkisiyle fırtınadan kasırgaya kadar tüm Vatan topraklarında  hiç derdiniz olmadan güvenle mahsül yetiştiriciliğini yapabileceğiniz vakti gelmeden sökülmeyen yapısı ile size sadece işinize odaklanmak kalıyor.

Yeni nesil 8mm demire geçen çekiç başlı ve küpeli sera klipsi modelimiz ile de sektöründe yine ana vatanında parlayan inci misali plastik klips ürünümüz sektöründe devrimi gerçekleştirmiştir. Naylon kesmeyen yapısı, arttırılmış sıkma mukavemeti, kırılmayan, çatlamayan, gevşemeyen kısacası aradığınız tüm özellikleri üstlenmiş olan bir diğer modelimizdir.

Antalya Clips | Uluslararası Patentleri ile Yeniliklerine Devam Edecek

Türkiye ve Dünya pazarlarına hitap edecek olan Sera Klipsi Ürünlerimiz konusunda kendimize bu kadar güvendiğimizin elbet birden fazla sebebi bulunmaktadır.  Öncelikle yeniliklere ve uluslararası kalitede tarım ürünleri üreteceğimiz markamız olan   Antalya Clips olarak gücümüzü aldığımız ilham kaynaklarımız şu şekildedir.

  • SENGIL Procolor maraksı olan Antalya Clips tüm bilgi ve tecrübesini ilk üretime başladığı  1990 yılından alarak bu güne taşımasıdır.
  • Dışarıya bağımlı olmadan kendi kalıplarını kendisi üreten bir fabrika olması
  • Müşterilerinin yenilikçi fikirlerine açık olması
  • Tasarım ve kimya mühendislerimizin işini en iyi şekilde yapma çabasından
  • Uluslar arası satış ağı olan pazarlama birimimizden
  • Müşterilerimizin kalitemize duyduğu güvenden
  • Yıllarca üretimini yapmış olduğumuz pvc pencere profil tecrübesinden
  • Genç fikirlere sürekli öncelik verilmesinden

Peki sadece Antalya Clips Sadece son tüketiciyimi düşünüyor, Sera kurulum işlerini yapan firmaların çalışan personelin dahi işlerini en kolay hale getirilmesi için de tek üründe iki yüz güldürmeyi hedeflemektedir.

Korumayı hedeflediğimiz ve koruma altında tuttuğumuz tüm vatan topraklarının sera plastiği ile inci gibi parlayan mahsullerde buluşamsı dileği ile.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir