KURUMSAL

Antalya Clips Hakkında

SENGIL Plastik 1990 yılından bugüne kadar PVC Pencere ve kapı sektöründe üretimini yapmış olduğu Procolor pencere profil markası ile müşterilerine oldukça kullanışlı ve yenilikçi ürünler sunmaktadır.
Üretimini sağladığı bütün plastik ürünlerinde sektöre yön veren ve tercih edilme nedenini satış sonrası müşteri desteği ile en üst seviyeye çıkarmıştır.Sektöründe Öncü kuruluşlardan olan SENGIL Plastik faliyet gösterdiği Pvc pencere ve kapı profili üretimi , plastik asma tavan, hazır pencere , sera klipsi , hazır sineklik ve kendi bünyelerindeki yüzlerce ürün modellerini Procolor markası ile müşterilerine sunmaktadır.
1990

Antalya Clips, SENGIL Procolor markası olup üretime başladığımız 1990 yılında sadece plastik asma tavan üretimi yapan bir firma halinde ürettiği ürünlerini bölgesel olarak satışını sağlayan yapıya sahiptik. O günün teknolojilerine bakarak büyük başarıdır.

2000

Firmamız 2000’li yılların başında ürün yelpazelerini genişleterek pvc pencere profil üretimi, asma tavan üretimi, kapı lambiri ve panjur üretimini bünyesine katarak satış ağını bölgeselden Antalya çevresi yakkın illere ulaştırmıştır.

2010

Aradan geçen yıllar içerisinde firmamız ürün yelpazesini daha da genişletip inşaat sektöründe dekor, yalıtım anlamında bilindik hemen hemen bütün ürünleri üreterek satış ağını da Türkiye’nin hemen hemen bütün illerine yaymıştır.

Tarım ürünleri ile daha farklı sektörlere yatırım yaparak yine pvc ile üretimi yapılan sera klipsi modellerini bünyesine katmıştır. Oldukça geniş olan sektör ağımız yılların tecrübesi ve patentli ürünlerimiz ile sektöründen daha farklı ve kaliteli tasarımlar ortaya koyarak dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Üretimini yaptığımız tüm ürünleri Antalya’dan dünyanın dört bir bölgesine ihraç ederek kendi kalıplarını dahi kendisi yapan bir firma haline bürünerek yatırımlarımızı arttırarak devam ettik.

Günümüz

Günümüzde bugün devam eden tüm üretimlerimizi, bilgi birikimlerimizi önem verdiğimiz tarım sektörüne de aktararak sera klipsi ürünlerinde oldukça başarılı ürünler üreterek yetmeyip Azerbaycan’a kurduğumuz 2. sera klipsi fabrikamız ile taçlandırdık.  Bugün hem Antalya da ve Azerbaycan da sera klipsi sektörüne yön veren bir firma haline geldik.

Neden Antalya Clips?

Üstün hizmet ve ürün kalitesiyle güçlü bir marka imajına sahip olmak, sektörde kullanılan ürünlerin tüm çalşanlarına ve doğaya karşı sorumluluklarını yerine getirmek firmanın itibarını korumak.
01.

Kaliteli Ürünler

Sera klipsleri dayanıklı malzemeler ile üstün kaliteli şekilde üretilmiştir.

02.

Uyumlu Ürünler

Sera klipsi tüm platfomlara uyumlu dayanıklı ürünlerdir.
.

03.

Mutlu Müşteriler

Sera klipsi alanında geçmişten günümüze binlerce mutlu müşterimiz var.

04.

Uygun Fiyatlar

Sera klipsi olarak en uygun fiyatlar ve kaliteli ürünler burada.
.