Haberler

Kimyaya Sera Klipsi Ürünleri

Kimyaya Sera Klipsi

Antalya Clips Tasarımdan Kimyaya Sera Klipsi Ürünleri

Ürettiğimiz tüm sera klipsi ürünlerimizi ekstruder kalıp üretimden kimya bilgisine kadar tamamını Antalya Clips bünyesinde yapmaktayız. Sektörüne yeniden farklı bir soluk aldıracak çalışmalarımız tüm hızı ile devam etmektedir. Sekmanlı ve Çekiç başlı klips modellerimizde de olduğu gibi üstün tasarımların yanı sıra kimya mühendisliğinin de bir parçası olmuştur.  Öncelikle Tasarım neden önemli ? Kimya neden önemli ? Bu iki soruyu iyi anlamakta fayda var.

Antalya Clips | Sera Klipsi Tasarımının Önemi

Tasarımlar bir ürünün veya bir cismin  çizgi, renk, doku, biçim, gibi gözle görülür kullanımında pratiği bir o kadar değiştirip karar verme mekanizmasını devreye sokmaktadır. Peki biz sera klipsi ürünlerimizi tasarlarken neye dikkat ediyoruz.

Çizgi : Çekiç başlı ve segmanlı sera klipsi ürünlerimizde tasarımın anlamı olan iş kolaylaştırıcı tepe çekiç vurma çizgileri, üst düzey kilit çizgileri ve sıkma çizgileri esas alınarak sağladığımız tasarım anlayışıdır.

Renk :   Sera klipsi ürünlerinin aslında tamamı beyazdır önemli olan beyazın tonun kaliteyi yansıttığı kimyasal maddelerdir. Parlak ve süt beyaz olan tasarımın 2. maddelerinden olan renk kalitemizin ışığının yansıması esası alınarak ürünlerimizi üretmekteyiz.

Doku : İncelediğimiz tüm ürünlerde sektörü farketmeden hemen hemen hepsini şöyle bir elimize alıp dokunmak isteriz. Kalitesini doku duyularımız ile pekiştirir ona göre kararımızı veririz. Tam da bu nokta da yine sera klipsi üretimlerimiz de parlak ve kayganımsı hissi veren kaliteli kimyasal formüller içererek oluşturduğumuz tasarımın 3. maddesi olan doku bölümüne tam isabet etmiştir.

Biçim : Tam bu nokta tasarım ve tasarımın biçimlenmesi kalitenin en püf noktalarından bir tanesidir. Doğru biçimlenmeyen hiç bir ürün  amacına hizmet etmez bu anlamda ürettiğimiz sera klipsi modellerinde çakım esnasında kırılmama, fırtınalı havalarda üstün sıkma yeteneği, naylon kesmeme üreteceğimiz ürünün biçiminde olan üstü farklılıklar sağlamaktadır. Bunu çok iyi bildiğimiz için sektörünün yönünü baştan aşağı elden geçiren Antalya Clips  kullanıcısından sera kurulum firmalarının kalitesine kalite katmaktadır.

Yukarıda verilen anlamların tarım sektörünün üstü örtülü tarımda koruyucusu olan Antalya Clips ile vatan toprağımzın inci mahsüllerini korumamız altına alıyoruz.

Antalya Clips | Sera Klipsi Kimyasının Önemi

Öncelikli olarak kimya ne demek onu öğrenmekte fayda var. Kimya, maddenin yapısını, özelliklerini, bileşimini, etkileşimlerini ve tepkimelerini araştıran bilim dalıdır. Bizim sera klipsi ürünlerimizde sergilediğimiz kimya anlayışımız nedir şimdide onları tanıyalım.

Maddelerin Yapısı : Kullanılacak olan pvc formüllerinde hangi formül türü hangi yapıya hizmet etmektedir veya ürünlerimizin ağzının açık kalmaması, kırılması  ve atması tamamını bir maddenin yapısı olarak değerlendirdiğimizde burada önemli ve yüksek kaliteli formülüze edilmiş değerler kullanılmıştır. İnce ince yapılan hesapların tamamı müşteri odaklı olup en iyiyi vaat etme özelliği taşımaktadır.

Özellikleri : Yıllarca kullanılan sadece doğrudan geri dönüşümden ürün üretmek hemen hemen tüm sektör üreticilerinin yanlış yaptığı bir durumdur. Ürünleri geri dönüşüm dahi olsa formülize etmek mecburiyetindeyiz. Her katılan kimyasal katkılar ürün özelliklerini arttırmaktadır veya azatmaktadır.  Bizim kullandığımız formüllü ürünler sekmanlı klipste farklı çekiç başlı klipste farklıdır. Aynı amaca hizmet etmeyecek özellikleri bakımından daha farklı ürünler olduğu için.

Bileşim ve Etkileşim : Bu iki maddeyi tek çatı altında tutmakta fayda görüyoruz. Her bileşim sektörümüzde etkileşimlerini çok hızlı gösterdiği için yıllarca tecrübe ettiğimiz etkileşimli formüller üzerinden doğrudan  yoğunlaşmamıza neden olmaktadır.  Bunun için tecrübe ile sabitlenmiş fikirleri çoğu zaman değiştirmemekteyiz.

Tepkimeler : En önemli kısım olan tepkime sonucu  karıştırılan tüm formüllerin ürün üzerinde ve kullanım üzerinde , fiyat, performansı yakalamak oldukça önemlidir. En kalitelisini en pahalıya mal etmek sadece ürün üzerinde değil manevi olarak ta bir tepkime anlamına girmektedir. Rekabet pazarının fiyat artışı yüksek olan bir ürün diğerlerine nazaran daha az tercih edilme sebebidir. Burada yaptığımız çalışmalar ise formllerimizin hem en iyiyi, hem fiyatlarımız bakımından en rekabetçi fiyatları yansıtmaktadır.

Antalya Clips olarak ürettiğimiz tüm ürünler emek verilmiş değerler üzerinde çalışmalar yapmaktadır.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir