Haberler

Yeni Nesil Sera Klipsi Sistemleri

Antalya Clips markası SENGIL Procolor markası olup müşterilerimize sunduğumuz tüm  ürünlerimizin detaylı açıklamalarını ürünler sayfamızdan, Daha fazla bilgi sahibi olabilmek için iletişim sayfamızdan bizimle iletişime geçerek fiyat, teknik bilgiler ve bayilik sistemimiz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Köklü geçmişimiz ile yeni markamızı buluşturduk ( Since 1990)

Yenilenen Sera Klipsi Modelleri

Tarım sektörü özellikle üstü örtülü tarım (sera) naylonunun belli dönemler içerisinde değiştirilmesi gerekir. Önemli olan mesele de naylon değişim zamanına kadar sera klipsi ürünlerinin fırtınada atmaması, naylonu kesmemesi, ağzının açık kalarak acaba mı diye düşündürmemesi gerekmektedir. 

 

Çoğu firmalarda her zaman yaşanmasa da bu sorunlar dönem dönem yaşanarak sera kurulum firmalarını ve çiftçiyi oldukça mağdur etmektedir. Bu mağduriyetler nasıl görülmektedir ?

  • Kış mevsimi klips atarsa, yerinden çıkarsa ekilen mahsulün bir değeri kalmıyor koca bir sezon neredeyse çöpe gitmiş oluyor.
  • Naylonu kesmesi durumunda hem sera klipsi ürünü zaten 2. kez kullanılamayacağı için üstüne bir de naylon değişim masrafı gelmektedir. Zaten kazanılacak olan miktarı 2. defa masraf edildiğinden dolayı kazancın %60 tekrar masrafa gidiyor.

Sera Klipsi Tercihinizi Yaparken Yenilenen Tasarımlar ve Üstün Kimya Teknolojilerini Antalya Clips Markası ile Yeniden Değerlendirin

Biz sizlere  neler sunuyoruz buna öncelikle iyi dikkat etmemiz gerekmektedir. Tasarımsal boyunların benim serama ne gibi bir fayda sağlar diye düşünebilirsiniz. Burada Çekiç Başlı Sera Klipsi  Ve Yeni Nesil Sekmanlı Klips Modelimizi Tanıyalım.

 

  Görsel de görmüş olduğunuz gibi sıra dırşı bir tasarıma sahip olan yeni nesil çekiç başlı sera klipsi ürünümüz tasarım anlamında gelebileceği en son halini almıştır. Uluslar arası Patenti alınmış olup yüksek yoğunluk, sıkma ve tasarım mühendisliğinin örneğidir. Antalya Clips markası adı altında yapılan çalışmalar fabrika kontrol üniteleri, test üniteleri ve kontrol aşamalarından geçerek raflardaki yerini almaktadır.

Yeni markamız ve köklü geçmişimiz ile ( Since 1990 )

 

 

Yeni nesil sera klipsi ürünlerinde tırnak yapısı kilitleme mekanizması çakım yeri tırtığı ve çift katmanlı kaliteli çakım federleri. Oluklarda naylonu üstün sıkma ve mühendislik yapısı ile modern seraların vazgeçilmezi halindedir. Et kalınlığı ile oldukça kalitelidir. Diğer sekmanlı klipslerde tırnaklarının iç içe geçmediğini görürsünüz.  bu klipsimiz ile siz istemedikçe yerinden sökülmez.

 

 

 

Yeni nesil sera klipsi ürünlerimiz siz değerli müşterilerimize arz olunur.

 

 

Benzer Yazılar

Antalya Clips Sera Klipsi Ürünlerini Sosyal Medyada Tanıtacak

antalyaclips

Antalya Clips Markası Doğuyor

antalyaclips

Yorum Yapın

Sera Klipsi Hizmetlerimzden En iyi şekilde faydalanmak için çerezler kullanılmaktadır. Kabul Daha Fazla Bilgi

×