Haberler

Antalya Clips Markası Doğuyor

Antalya Clips Sera Klipsi Sektörüne Güneş Gibi Doğuyor

Tarım sektöründe markalar birbirini tekrarlayan ürünler ile sürekli ve kıyasıya bir rekabet içerisindedirler. Yapılan markalaşma süreçlerinde tasarım, kalite anlayışı bu rekabetten maalesef kötü etkilenerek sorunları yaşayan çiftçiler ve sera kurulum firmaları olmaktadır.

 

Tam da bu noktada devreye giren Antalya Clips mağduriyetleri ortadan kaldırmak adına yeni bir anlayışı dizayn etmiştir. Yenilikçi tasarımlar, yenilikçi pvc formülleri, üst düzey mühendislik ve kimyagerliğin buluşturulması, yüksek kalitede ve tasarımların en son tüketicisinin mağduriyetini yok etmek için bayilik ağlarını hızlandırarak daha çözüm odaklı ürünler sunulmuştur.

Antalya Clips Ürün Patentleri

Resimde görümüş olduğunuz  ürünlerimiz ve logomuz  Uluslararası patent ve faydalı modelleri alınmış olup taklit edilemezdir. 

 

Antalya Clips Markasının Geçmişi Nedir ?

Markamız öncelikli olarak SENGIL Procolor pvc pencere profil üretim fabrikası markası olmakla birlikte Akdeniz bölgesinin ilk pvc ürünlerini üreten fabrikasıdır. Fabrika kurulum tarihimiz 1990 yılıdır. Geçmişimiz Tam 29 Yıllık  olmakla beraber yılların vermiş olduğu tecrübe, bilgi birikimi kalite anlayışını üretimini yaptığımız yüzlerce ürün ile birlikte tarım sektöründe sera klipsi üzerine yansıttık. Dışarıya bağımlı olmayan yapımız ile yine kendi bünyemizde kendi makine otomasyonlarımız ile ekstruder kalıplarımızı yine kendi bünyemizde yapmaktayız. 

Bizim Hakkımızda daha ayrıntılı bilgi sahibi olmak ürünlerimizi daha iyi tanımak için münü bölümünden hakkımızda ve iletişim bölümlerini kullanabilirsiniz.

Ürünlerinizin Bayiliğini Alabilirmiyim ?

Yapılanmalarımızın, bayilik ağlarımızın oluşturulması proje ve pazarlama ekibimizin kalite standartlarına değer verdiğimiz gibi bayilik ağlarına da yine aynı disiplinle değer vermekteyiz. Bayilik şartlarımızın olgunlaşması, ikili ilişkilerde sera kurulum firmaları ve en son tüketici olan çiftçilerimizi mağdur etmeyecek disiplinde olgunlaşması durumunda bayiliklerimiz verilecektir.

 

Kaliteli bayilik yapısına önem vermemizin büyük nedenlerinden bir tanesi sera kurulumunda naylonun markası ne olursa olsun kışın çetin şartlarında, yazın kavurucu sıcağında naylonu ve mahsulü koruyacak olan ürün sera klipsidir.Çiftçinin mahsulü kışın heder olmasın diye  sera kurulum firması çalışanlarının aynı ürünü sıcağın altında çakım mağduriyetlerini yok etme derdinde olduğumuz için disiplinli bayilikler verilecektir.

Kaliteli ürün anlayışınız fiyatlara da yansıyacakmı ?

Tamda bu noktada yazımızın en başında paylaştığımız gibi birbirini tekrarlayan ürünler demiştik. Bunun son tüketiciyi mağdur ettiğinden bahsetmiştik. Kalitede tekrar yok gelebileceği en üst düzeye çıkartarak fiyatlarımızı bilindik diğer bütün firmalar ile tekrarladık piyasa fiyatlarının bire bir aynısını siz değerli müşterilerimize sunmaktan gurur duyarız.

 

Fiyatlarımız hakkında ayrıntılı bilgi sahibi olmak için lütfen bizimle iletişime geçin.

Benzer Yazılar

Muz Seralarının Tercihi

antalyaclips

Neden Antalya Clips Tercih Edilmeli

antalyaclips

Antalya Clips Tasarımdan Kimyaya Sera Klipsi Ürünleri

antalyaclips

Yorum Yapın

Sera Klipsi Hizmetlerimzden En iyi şekilde faydalanmak için çerezler kullanılmaktadır. Kabul Daha Fazla Bilgi

×