Haberler

Patentli Sera Klipsi Sistemleri

Ulusararası Kalitede ve Patentli Sera Klipsi Sistemleri

Üretimini sağlamış olduğumuz  Yeni nesil sera klipsi naylon tutturucuları tasarımsal ve kimya mühendisliğinin buluşma noktası olmuştur. Yapılan testler, belgelerimiz  uluslararası  düzeyde kalite, çevre duyarlılığımızı ortaya koymuştur. Türk Standardları Enstitüsü (T.S.E) belgemizle de yurt içi  kalite standartlarında olduğumuz ortaya koyulmuştur.

Antalya Clips | Sera Klipsi İSO 9001

ISO 9001 : Sera Klipsi Kalite belgemizin Standardı, Antalya Clips Firmamızın müşterilerimizin gereksinimleri olan kırılmazlık, yüksek mukavemet gösteren sıkma eylimi, kimya ve müşteri memnuniyeti odaklarımızın ana maddelerindendir. Kalite ve performans açısından uluslararası yeterliliği sahip olduğumuz anlamına gelmektedir. İSO 19901 Belgemizin Firmamız ve müşterilerimiz açısından faydaları nelerdir maddelerle öğrenelim.

 • Müşteri şikayetlerini azaltan ve müşteri memnuniyetini arttıran yapı haline gelinmesi
 • Müşterilerimizin istek ve sera klipsi ürünlerinde önerilerini ön planda tutarak daha etkili ve hızlı çözümler sağlanması.
 • Arttırılan kalite giderlerini daha rekabetçi fiyatlar ile piyasa fiyatları ile aynı tutma.
 • Ürün ve üretimlerin, müşteri sevklerinin daha kontrollü planlanarak sistemsel satış ağı ve üretim ağının olgunlaştırılması
 • Fabrika ortamının daha iyi iyileştirilmesi kontrollü ve firenin minimize ederek daha müşteri odaklı çalışılmas.
 • Firmanın kalite, marka ve müşteri memnuniyet imajı arttırılarak daha sistematik ilerlenme sağlanır.
 • Bütün bunların tamamı müşteri odaklarımızın kurumsal firma niteliğine kavuşturulması sağlanır.

Antalya Clips | Sera Klipsi İSO 14001 Çevre Duyarlılık Belgesi

Sera Klipsi kalitemiz de çevre duyarlılığımızı ön planda tuttuğumuz İso 14001 belgemiz ile kanıtlanmıştır. Çevre geri dönüşümü sağlanarak milli sermaye ye katkıda bulunarak doğanın daha fazla zararlı maddelerini tekrardan mamül haline getirilmesi, duyarlılığın arttırılması ve daha yaşanılabilir dünya çerçevesinde ürünlerimizi üst düzey şekilde müşterilerimize sunmaktan geçmektedir. İSO 14001 Belgemizin faydaları tam olarak nelerdir maddeler ile tanıyalım.

 • Geri dönüşüm sağlanarak milli sermayeye katkıda bulunmak.
 • Daha yaşanılabilir dünya için yeşil ve doğa dostu sertifikasına sahip olmak
 • Petrol ve türevlerinin pvc üzerinde 0 dan kullanmak yerine ülkemizin cari açığını kapatmasında katkıda bulunmak.
 • Uluslar arası çevrelerce gaz alımlarının 0 ‘ a indirilerek kansorolejen maddelerinden tamamen arındırmak.
 • Kaliteden ödün verilmeden sağlanan çevre dostu üretimlerimiz müşterilerimizin güvenle tereddüt etmeyeceği düzeyde alınmasını sağlamaktır.

Antalya Clips | Sera Klipsi TSE Belgesi

Bir diğer belgemiz ise Ülkemiz sınırları çerçevesinde Türkiye Standartları Enstitüsü. Türk kalite yeterliliğine ulaşmış seviyede gerekli kontrollerin yapılıp ürün ve mamüllerin müşterilerimize sunulması anlamına gelmektedir. Ortalama olarak 2500 üzeri standartları bulunan TSE Yeterlilik belgesini hak kazanmış şirketler kalitesiz ürünlerin müşterilere buluşmasını engellemekle birlikte yeterliliğe ulaşmış şirketlerini müşterilerine kalitesinin kontrolünün yapıldığı ve bu bağlamda güvenle tercih edilebileceği anlamına gelmektedir. TSE Belgesinin ülkemiz içinde kullanım alanları ve tercih sebepleri şu şekildedir.

 • Kamu, kurum ve kuruluşların devlet dairelerine ve işlerine yapılacak olan hizmetin kalitesinin kanıtlanmış ve onaylanmış olduğu anlamına gelmektedir.
 • Müşterilerimizin tercihlerini yaparken belgelerini gözden geçirerek karar vermesi noktasında yeterli gördüğü düzeydir.
 • İnceleme ve değerlerin sağlanması adına çalışan bir mekanizma
 • Üretilen ürünlerin KG Ağırlığı ve Et kalınlıkları baz alınır. Yeterlilik seviyesine ulaşmamış kalitedeki ürünlere TSE Belgesi verilmez.

Antalya Clips | Sera klipsi Marka, Logo Tescil Belgesi

Markamızın ve logomuzun uluslararsı düzeyde tescillenmiş olup Antalya Clips isim hakları saklı olmakla birlikte logo benzeri tasarımlar, renk ve kombinasyonunu taklit etmek ve marka tecavüzü teşkil ettiği Sınai Mülkiyet Kanunu’nun 29. Maddesinde yasal işlem süreci sağlanır.

Anayasa’nın 90. Maddesine göre korunan marka ve logomuzun taklitlerinden sakınılması önemle rica olunur.

Antalya Clips | Yeni Nesil Sekmanlı Sera Klipsi ve Çekiç Başlı Sera Klipsi Tasarım Tescil Belgesi

Sektörünün yeniden dizayn edilmiş ürünlerinin gelebileceği son noktalara ulaştıran Antalya Clips yeniliklerini yine uluslararası düzeyde koruma altına almıştır.  Tasarım Tescilin Anlamını aşağıdaki yazıdan daha detaylı inceleyebilirsiniz.

“Bi̇r ürünün tümü veya bi̇r parçasi veya üzeri̇ndeki̇ süslemeni̇n, çi̇zgi̇, şeki̇l, bi̇çi̇m, renk, doku, malzeme veya esnekli̇k gi̇bi̇ i̇nsan duyulari i̇le algilanan çeşi̇tli̇ unsur veya özelli̇kleri̇ni̇n oluşturduğu bütünü endüstri̇yel tasarim i̇fade eder.”

Günümüz ti̇cari̇ hayatinda, özgün ve yeni̇ di̇zaynlar geli̇şti̇ri̇lerek tüketi̇ci̇ni̇n beğeni̇si̇ne sunulmasi ti̇cari̇ başari elde etme noktasinda tek başina yeterli̇ olmamaktadir. Dolayisi i̇le i̇lgi̇li̇ ürününüzün tesci̇l i̇şlemi̇ni̇n mutlaka yapilmasi gerekmektedi̇r.

Yapilan yatirimlarin, sarf edi̇len emeği̇n ve ürüne dönüşen fi̇kri̇n korunmasinin önemi̇ bu noktada ortaya çikmaktadir. Koruma i̇le elde edi̇len, haklarda sahi̇bi̇ni̇n i̇zni̇ olmaksizin başka ki̇şi̇lerce ti̇cari̇ amaçla kullanimini engelleme hakki, yapilan yatirimlarin, hem ekonomi̇k hem de sosyal anlamda geri̇ dönüşümü açisindan oldukça önemli̇ olmaktadir. Aksi̇ takdi̇rde, özgünlüğünüz ve yeni̇li̇ği̇ni̇z fi̇ki̇r hirsizliği, kopyalama ve takli̇t gi̇bi̇ tehdi̇tlerle karşi karşiya kalacak ve hakkin savunulmasi oldukça zorlaşacaktir.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir