Haberler

Ürünlerini Sosyal Medyada Tanıtacak

Antalya Clips Sera Klipsi Ürünlerini Sosyal Medyada Tanıtacak

Günümüzde pazarlama stratejisi eski usul pazarlama yöntemlerine göre bir hayli yön değiştirdi. Pazarlama sektörünün yön değiştirdiği sosyal medya araçları, internet siteleri v.b gibi araçlar artık daha çok kullanılır hale geldi. Antalya Clips olarak bu duruma sektör firmalarından daha önce başladığımız gelecek neslin  ürün ve satın almalarını daha cazip hale getirecek şartların zeminini oluşturmaktan mutluluk duyarız.

Antalya Clips | Sosyal Medya Hesaplarından Ürün Tanıtımı Yapacak

Yenilikçi ürünlerimizin, markamızın, logomuzun ve internet sitemizin  tanıtılacağı tarihler olan 27.08.2019 tüm sosyal medya hesaplarımızdan aynı anda tanıtım lansamınımız gerçekleştirilecektir. Ürün satışının ve bayilik ağının artık çok daha hızlı bir şekilde ilerleyeceği olan tanıtım tarihimiz müşterilerimize direkt kolaylıklar sağlayacak hizmetlerle devreye girecektir.

Antalya Clips | Yeni Nesil Sera Klipsi Bayiliği

Modernleşen tarım sanayisinin yine modernleşen kalitesi ile bütünleştirdiğimiz sera klipsi ürünlerimizin bayilik ağları, hizmetleri sosyal medya lansman tarihimiz ile aynı anda numune ürünler tüm müşterilerimize gönderilerek  Antalya Clips artık sektöründe bende varım diyecektir.

Tüm kalitesi ile her zaman söylediğimiz gibi Vatan toprağının İnci mahsullerini plastik sera klipsi ürünlerimiz ile koruma altına alıyoruz. Sosyalleşen dünyanın sosyal medyasında yapacağımız tanıtımlarımızda ürün özelliklerini, kalitesini, hakkımızda ve ürün fiyatlarımız ile ilgi bir çok bilgi paylaşılacaktır.

Bunun yanında segmanlı sera klipsi ürünlerinde Türkiye tarihinde ilk olan yenilikçi erkek model tasarımları patentlenmiş olup  kalite olabildiğince en üst düzeye çıkartılmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir